INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – RUSZCZA

14.09.2020 – 20.09.2020

 

14.09.2020 – Poniedziałek

  7.00 +  Zofia Tryjefaczka– od Melanii i Karola Winiarczyk z Lipnicy Wielkiej

18.00 + Barbara Manterys – od rodziny Jarochowskich

 

15.09.2020– Wtorek 

  7.00 + Stanisław Majcher – od siostry ze szwagrem

18.00 + Roman Tarnowski – od Chrześniaka Krzysztofa z żoną

 

16.09.2020– Środa

  7.00  + Józef Miklasod córki Ewy z Łukaszem i dziećmi

18.00  Msza Św. Zbiorowa z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1.    O Bł. Boże i opiekę MB w dorosłym życiu dla Kamila i Karola

2.    Dziękczynna w 1 r. ślubu Krzysztofa i Aleksandry z prośbą o dalsze Bł. Boże

3.    O Bł. Boże podczas budowy domu

4.    + Maria Podolecka – od wójta gminy Kocmyrzów Luborzyca oraz koleżanek i kolegów

5.    + Marek Dudek – od Róży Różańcowej z Branic Stryjowa

6.    + Kazimiera Kowalik – od koleżanek ze Stowarzyszenia Wyciąż

7.    + Genowefa Bąk – od Jerzego i Doroty Dziura

8.    + Maria Katarzyńska – od Stanisławy i Kazimerza z rodziną

9.    + Zofia Tryjefaczka – od rodziny Adamskich

10.          + Maria Frankiewicz – od Marii i Stanisława Cepaków z rodziną

11.          + Kazimiera Cicha – od rodziny Trelów z Sulechowa

12.          + Lucyna Bonarska – od Marty i Marcina Żółty

13.          + Halina Sendor – od rodziny Karolczyków z Wyciąż

14.          + Wanda Miłek – od całej rodziny

15.          + Eugeniusz Rabczak – od rodziny Kardas z Przylasku Wyciąskiego

16.          + Władysław Broś – od siostry Marysi z rodziną

17.          + Andrzej Radziszewski – od sąsiadów z ul. Zagościniec 1

18.          + Jan Stanecki - od córki Agnieszki z rodziną

19.          + Józef Kątniak – od rodziny Matuszczyków

20.          + Tadeusz Gil – od Zbigniewa Zawadzkiego z rodziną

21.          + Marian Piskorz – od rodziny Rzepień

22.          + Domicela i Henryk Nalepa, Zofia Siwek

23.          + Maria Jajko – od Janiny i Kazimierza Kwater z rodziną

24.          + Anastazja Czak – od rodziny z Węgrzynowic

25.          + Kazimierz Pająk – od rodziny Kosków

26.           + Józef Wróbel w r. śm., Wiktoria Wróbel, Antoni, Honorata Wróbel, Zdzisław, Szczepan, Maria Stępak

27.          + Marian Szałas – od Marii Grzegółki z rodziną

28.          + Zofia Czajka – od Teresy i Andrzeja z rodziną

29.          + Jerzy Kaczmarczyk – od rodziny Lichoniów

30.          + Justyna Kulesza –  od koleżanek i kolegów z klasy ze Szkoły Podstawowej

31.          + Stanisław Trela w 58 r. śm. i Marianna żona

32.          + Edward Janicki – od Marii i Mariana Janus z rodziną

33.          + Irena Nowak i Irena Bodzek w 2 r. śm.

34.          + Stanisława Semerda w 8 r. śm.

35.          + Maria Niedźwiedź – od cheśnicy Marzeny z rodziną

36.          + Wiktoria Wójcik – od rodziny Piątków z Wieliczki i Świątnik Górnych

37.          + Janina Pęcek w 4 r. śm.

38.          + Helena Matuszczyk w 20 r. śm.

39.          + Zofia Baranek w 3 r. śm. – od męża, syna Roberta z żoną i córki Joli z mężem

40.          +Władysława Leżoń w 4 r.śm.

41.          +Andrzej Warchoł, Franciszka żona, Jan Gaweł, Józefa żona, Mieczysław syn

42.           

 

17.09.2020–  Czwartek

  7.00  + Stanisław Gasiński – od rodziny Rogalewskich z Wadowic

18.00 + Zofia Luty – od kolegów z pracy syna Jerzego

18.30 – Adoracja do 20.00 (możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty)

 

18.09.2020– Piątek

  7.00  + Stanisław Majcher – od córki Bogusławy z mężem

18.00  + Czesław Łyszczarz – od córki Moniki z rodziną

18.00  + ks. Jacenty Marchlik w 10 r. śm.

 

19.09.2020– Sobota

  7.00  + Antonina Sendor  w 30 r. śm.

18.00  + Stanisław Kozub z okazji imienin

 

20.09.2020 – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

07.00 + Antoni Kolasa

09.00 + Józef Gałka, Julia Gałka, Józef syn, Stanisława synowa

11.00 + Paweł Rafałowski –od wychowawcy, koleżanek i kolegów z klasy

16.00+ Zdzisław Jeleń  w 5 r. śm.

 

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – RUSZCZA

21.09.2020 – 27.09.2020

 

21.09.2020 – Poniedziałek

  7.00 +  Jaina Kot – od wnuczki Marty z dziećmi

18.00 + Maria Podolecka – od wójta gminy Kocmyrzów Luborzyca oraz koleżanek i kolegów

 

22.09.2020– Wtorek 

  7.00 + Stanisław Majcher – od syna z żoną i wnukiem

18.00 + Halia Kolasa w 1 r. śm– od męża i dzieci z rodzinami

 

23.09.2020– Środa

  7.00  + Edward Janicki – od żony, dzieci i wnuków

18.00  Msza Św. Zbiorowa z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

1.    O Bł. Boże i opiekę MB dla mieszkańców os. Chałupki – od Róży Różańcowej

2.    Dziękczynna z okazji 18 r. urodzin Gabrieli  prośbą o   zdrowie i  opiekę MB w dorosłym życiu

3.    O zdrowie i Bł. Boże dla Józefy i Adama Kurak

4.    O zdrowie, Bł. Boże i  opiekę MB w codzienności dla ks. Mateusza – od Margaretki

5.    + Marek Dudek – od kolegi Franciszka z rodziną

6.    + Kazimiera Kowalik – od kuzynek z Przylasku Rusieckiego

7.    + Grażyna Płaszewska – od Marty i Krzysztofa Janioł

8.    + Maria Katarzyńska – od Haliny z Chełmu z rodziną

9.    + Zofia Tryjefaczka – od sąsiadów Sikorów

10.          + Janina Kot – od Andrzeja Karolczyka

11.          + Maria Frankiewicz – od Stowarzyszenia Przyjacół Łuczanowic

12.          + Kazimiera Cicha – od Anny i Justyny Traciak

13.          + Lucyna Bonarska – od Doroty i Jarosława Pryszcz

14.          + Halina Sendor – od Zosi z mężem

15.          + Eugeniusz Rabczak – od rodziny Kępa

16.            + Władysław Broś, Stanisława żona – od brata Stefana z żoną Janiną oraz dziećmi Lasek i Szczygieł

17.          + Andrzej Radziszewski – od Leszka dla kolegi Andrzeja

18.          + Jan Stanecki - od Joanny z mężem z rodziną

19.          + Józef Kątniak – od rodziny Koziarczyków

20.          + Tadeusz Gil – od rodziny Plucińskich i Makockich

21.          + Maria Jajko – od Tomka z rodziną

22.          + Anastazja Czak – od kuzyna Jerzego Przeniosło z rodziną

23.          + Kazimierz Pająk – od Ryszarda Kwartnika z rodziną

24.          + Marian Szałas – od rodziny Jeleń z Chałupek

25.          + Zofia Czajka – od Krzysztofa Zięciaka z rodziną

26.          + Jerzy Kaczmarczyk – od chrześnicy Janiny z rodziną

27.          + Helena i Władysław Lasek, Kazimierz syn, Maria i Józef Zubel

28.          + Justyna Kulesza –  od rodziny Kotów i Jacuńskich

29.          + Wiktoria Wójcik – od Zofii i Leszka Sendor

30.          + Tekla i Kazimierz Tkaczyk, Władysław, Stefan i Stanisław

31.          + Kazimierz Sendor w 16 r. śm, Bożena Łanocha w 4 r. śm.

32.            

 

24.09.2020–  Czwartek

  7.00  + Kazimiera Cicha – od syna i córek

18.00 + Jolanta Wilk – od męża Marka i syna Artura

18.30 – Adoracja do 20.00 (możliwość skorzystania z sakramentu Pokuty)

 

25.09.2020– Piątek

  7.00  + Maria Piskorz – od żony Elżbiety

18.00  + Andrzej szczęsnu – od syna Artura i Anny

 

26.09.2020– Sobota

  7.00  + Kazimierz Przeniosło – od syna Bogdana z rodziną

18.00  Dziękczynna w 45 r. ślubu Józefy i Kazimierza oraz w18 r. urodzin wnuczki Dagmary z prośbą o Błog. Boże i  opiekę MB

 

27.09.2020 – XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

07.00 + Marek Dudek w 1 r. śm

09.00 + Grzegorz Wyczesany

11.00 Dziękczynna w 18 r. urodzin Patryka z prośbą o opiekę MB – od rodziców i brata

16.00+ Stanisław Kruk w r. śm.