INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – RUSZCZA

04.11.2019 – 10.11.2019

 

 

09.11.2019 –  Sobota  

07.00 + Stanisław Kozub – od żony i dzieci z rodzinami

18.00    Dziękczynna w 60 r. urodzin Jerzego Dziura z prośbą o Bł. Boże i opiekę MB  na każdy dzień

8.00 – 9.00 - Kancelaria - Ks. Jerzy

 

10.11.2019 –  XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

07.00  + Michał Uryga w r. śm.

09.00  + Albina Wójcik w r. śm.

11.00     O Bł. Boże dla dzieci przyjmujących chrzest dla ich rodziców i chrzestnych

16.00     Dziękczynna w 10 r. ur. Kacpra oraz roczek Laury z prośbą o opiekę MB i Bł. Boże dla dzieci i ich rodziców.  

INTENCJE MSZY ŚWIĘTYCH – RUSZCZA

11.11.2019 – 17.11.2019

 

11.11.2019 – Poniedziałek

07.00 + Stanisława (ona) Ciarach – od córki Krystyny z rodziną

18.00 + Aurelia Nowak, Jan mąż w r. śm.

 

12.10.2019 – Wtorek 

07.00 + Tadeusz Hońdo – od rodziny Zygmuntowicz i Lorenc

18.00 + Marian Przeniosło – od brata Jana z rodziną

8.00 – 9.00 - Kancelaria - Ks. Proboszcz

 

13.11.2019 – Środa

8.00 – 9.00 - Kancelaria - Ks. Proboszcz

07.00 + Marianna Nowak, Teresa Nowak, Józefa i Mieczysław Kołodziej

18.00  NOWENNA DO MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

 

1.     + Adam Pszczoła – od rodziny KOTARÓW

2.     + Irena Obrzut – od Doroty GULIK z dziećmi

3.     + Elżbieta Szydło – od rodziny Kłósek

4.     + Emilia Kumorek – od cioci NIUSI i wujka Edka z rodziną

5.     + Janina Pater – od rodziny Kapałów

6.     + Irena Tatko – od rodziny Włodarczyków

7.     + Sylwester Brzoskwinia – od rodziny Majów

8.     + Maria Podolecka – od Kuzynki Małgorzaty z mężem i dziećmi

9.     + Stanisława Głowa, Stanisław Głowa, Stanisław i Aniela Wieczorek

10.   + Halina Kolasa – od rodziny Krzywdziaków

11.   + Stanisława (ona) Głowa – od rodziny Różalskich

12.   + Marek Dudek – od Pawła i Karoliny z rodziną

13.   + Stanisława Cieluch – od Brata Wiesława z rodziną

14.   +  Eugenia Wiatr – od Celiny i Ryszarda z dziećmi

15.   + Marcin Stępak – od Bogusława i Katarzyny Nosek

16.   + Janusz Czekaj – od chrześnicy Moniki

17.   + Antoni Sendor – od Krzysztofa i Sabiny Kuśnierz z synem

18.   + Antoni Marzec – od Janusza Marzec z rodziną

19.   + Adam Pietrzak w 1 r. śm.

20.   + Stefan Nowak i Marianna żona

21.   + Marian Lis – od bratanicy Joanny Rosiek z mężem i córką

22.   + Rafał Ciastoń w r. śm.

23.   + Zofia Matuszczyk – od rodziny Matuszczyków z Przylasku Wyciąskiego

24.   + Andrzej Szeląg Maria żona Julian Matuszczyk

25.   + Stanisław Marchewka

26.   + Stanisław i Anna Ropa, Katarzyna córka

27.   + Tadeusz Hońdo – od Eugeniusza Karnas

28.   + Franciszek Motoła Katarzyna żona Franciszek Tomasik w 9 r. śm.

29.   + Maria Nowak

30.   + Wiktoria Wojtusik w 31 r. śm. i zm. z rodziny

31.   + Maria Piwosz, Anna Pochopień Adam Waśko Maria Broniec

 

14.11.2019 – Czwartek

07.00 + Stanisława Cieluch – od córki Bogusławy z rodziną

18.00 + Wacław Kotowicz – od rodziców

18.30 - 20.00 – Adoracja Najświętszego Sakramentu (Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty)

17.00 – 19.00 - Kancelaria - Ks. Rafał

 

15.11.2019 – Piątek

07.00+ Antoni Marzec – od rodziny Ślęzak i Kuśnierz

18.00+ Janina Biel Stefan mąż

17.00 – 19.00 - Kancelaria - Ks. Proboszcz

 

16.11.2019 –  Sobota  

07.00 + Halina Kolasa – od brata Pawła z rodziną

18.00 + Jan Kasza – od żony i córek z rodzinami  

8.00 – 9.00 - Kancelaria - Ks. Rafał

 

17.11.2019 –  XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

07.00  + Franciszek Miernik w 5 r. śm

09.00  + Władysław Czajka, zmarli z rodziny Czajków i Karolczyków

11.00  + Józef Nosek w 10 r. śm. Anna żona

16.00  + Jan Błaszczyk w 8 r. śm. Sławomir brat i zmarli rodzice