W związku z tym, że 2.11.2019 wypada w sobotę po Wszystkich Św. i będzie to czas z pewnością wyjazdów rodzinnych, wspólne spotkanie listopadowe klas VIII w ramach przygotowania do bierzmowania zostaje przeniesione na sobotę 26.10.2019 r. na godzinę 18.00. Obecność Obowiązkowa. Wspólne spotkanie w grudniu będzie już normalnie w I Sobotę Grudnia czyli 7.12.2019.

05.10.2019 na godzinę 18.00 zapraszamy uczniów klas 8 wraz z rodzicami ze SP naszej parafii a także 8 klasistów uczęszczających do SP poza naszą parafią a mieszkających w naszej parafii i pragnących kontynuować przygotowywanie się w naszej parafii do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Spotkania będą cyklicznie co miesiąc w pierwsze soboty miesiąca. Dodatkowo kandydaci samodzielnie będą przygotowywać się liturgicznie podobnie jak w klasie 7. Harmonogram Szczegółowy zostanie podany uczniom na katechezie a kandydaci uczący się w szkołach podstawowych poza naszą parafią zgłoszą się po I spotkaniu, aby otrzymać szczegółowy harmonogram samodzielnego przygotowania liturgicznego w klasie VIII. Samodzielne przygotowanie liturgiczne z klasy VII bardzo proszę oddać katechetom.

21.09.2019 na godzinę 18.00 zapraszamy uczniów klas 7 wraz z rodzicami ze SP naszej parafii a także 7 klasistów uczęszczających do SP poza naszą parafią a mieszkających w naszej parafii i pragnących przygotowywać się w naszej parafii do sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej na pierwsze spotkanie rozpoczynające ich 2 letni cykl przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Na Mszy Św. każdy kandydat złoży odpowiednią deklarację. Druki deklaracji rozdamy na lekcjach w szkole w tym tygodniu, natomiast uczniowie 7 klas uczący się w SP poza naszą parafią proszeni są o przyjście z rodzicem 30 minut wcześniej i wypełnienie deklaracji przed Mszą Św. i złożenie jej na Mszy Św. wraz z innymi kandydatami. Uczniowie którzy nie złożą deklaracji nie wyrażają chęci przystąpienia do Sakramentu Bierzmowania za rok.