„Wstał  Pan Chrystus  z  martwych  ninie,

Uweselił  lud  swój  mile,

Alleluja!   Alleluja!”

Drodzy Parafianie i nasi Goście

Święta Wielkiej Nocy skłaniają nas do refleksji, przemyśleń nad stanem naszej wiary i do jej umacniania. To czas kiedy na nowo budzi się życie i napełnia nas Nadzieją na lepsze dziś i piękniejsze jutro. Z tej okazji składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, radosnych i pełnych pokoju Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Niech wiara, nadzieja i miłość będą zawsze obecne w waszym życiu a Zmartwychwstały Jezus obdarza łaskami swego miłosierdzia każdego dnia.

Naszym gościom z Ukrainy życzymy aby Zmartwychwstały Pan umacniał w was nadzieję na rychłe zakończenie wojny i sprawiedliwy pokój, by pomagał tą nadzieją żyć i by z Jego pomocą te nadzieje jak najszybciej się spełniły.

Życzą Duszpasterze parafii Św. Grzegorza Wielkiego, papieża

w Krakowie – Ruszczy

Sobota, VII Tydzień zwykły
Rok B, II