INTENCJE MSZY ŚW. KAPLICA ŁUCZANOWICE

Październik – Grudzień 2019

 

 

 21.10.2019 – Poniedziałek

18.00 + Tadeusz Rybak – od rodziny Pazdalskich

 

17.10.2019 – Czwartek

18.00 + Wiesław Nowak w 16 r. śm. 

 

27.10.2019  XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00 + Jan Zawadzki w 10 r. śm.

11.00 + Emilia Sendorek, Ryszard syn i zmarli z rodziny

 

28.10.2019 – Poniedziałek

18.00 + Tadeusz Rybak – od Stasi

 

 31.10.2019 – Czwartek przed I piątkiem

16.30    Spowiedź

17.00 + Genowefa Paciorek – od Zbigniewa

 

1.11.2019  - Piątek

UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

08.00 + Władysław Kowalski Bronisława żona Ryszard i Józef synowie

 

02.11.2019 – Sobota – Dzień Zaduszny

17.00 + Marta Filipek

 

3.11.2019  XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00 + Katarzyna i Andrzej Kozik

11.00 + Maria i Kazimierz Zbroja

 

10.11.2019  XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00 + Józef Pituch

11.00 + Stefania i Józef Karolczyk

 

17.11.2019  XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

08.00 + Stefania i Jan Zybura

11.00 + Józefa i Bronisław Zając

 

24.11.2019  XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA

08.00 + Piotr Zięba Ewa córka

11.00 + Mieczysław Bąk Agnieszka żona, Czesław Dukat Zbigniew syn

 

01.12.2019  I NIEDZIELA ADWENTU

08.00 + Czesław Suwała

11.00 + Rozalia i Wincenty Wieczorek i zmarli z rodziny

 

02.12.2019 – Poniedziałek

18.00 + Jan i Agata Wójcik

 

 05.12.2019 – I Czwartek Miesiąca

16.30    Spowiedź

17.00 + Katarzyna i Franciszek Wójcik i syn Ks. Piotr

 

08.12.2019  II NIEDZIELA ADWENTU

08.00 + Jan Czekaj 19 r. śm.

11.00 + Mirosław i Anna oraz Jan Wilk

 

09.12.2019 – Poniedziałek

18.00 + Edward Wójcik – od Dyrekcji i grona pedagogicznego ZS Specjalnych nr 14 w Krakowie

 

 12.12.2019 – Czwartek

18.00 + Tadeusz Rybak – od rodziny Brosiów

 

15.12.2019  III NIEDZIELA ADWENTU

08.00 + Jan Kwater w 10 r. śm.

11.00 + Stanisław i Janina Walczak

 

16.12.2019 – Poniedziałek

18.00 + Tadeusz rybak – od rodziny Krawińskich, Sendorów i Wcisłów

 

 19.12.2019 – Czwartek

18.00 + Józef i Aniela Dyrek Maria córka Kazimierz syn

 

22.12.2019  IV NIEDZIELA ADWENTU

08.00 + Franciszek Kopytko Antonina żona Janina córka Antoni Stolarski

11.00 + Władysław Kowalski Bronisława żona, Ryszard i Józef synowie

 

24.12.2019 – Wtorek Wigilia Bożego Narodzenia – Pasterka

23.00 za parafian

 

25.12.2019  Środa – Boże Narodzenie

08.00 + Stefania i Stanisław Migdał Stanisław i Maria Król i ich rodzice

11.00 + Adam Zbroja

 

26.12.2019  Czwartek – Św. Szczepana

08.00 + Kazimierz i Maria Zbroja Wiktoria i Jan Kwater

11.00 + Eliza i Marian Kwater

 

29.12.2019  Niedziela – Św. Rodziny

08.00 + Adam Kwater

11.00 + Ewa Kot 11 r. śm.

 

31.12.2019 – Wtorek Św. Sylwestra 

17.00 + Edward Wójcik – od żony córek, zięciów, wnuczek, i wnuków 

 

INTENCJE MSZY ŚW. KAPLICA WADÓW

Październik – Grudzień 2019

 

6.10.2019  XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA Odpust Parafialny ku czci MB Różańcowej

9.30 + Józef Czekaj w 7 r. śm. I zmarli rodzice

 

08.10.2019 - Wtorek

18.00 + Kazimiera Prosianowska – od sąsiadów z ul. Jaskrowej i Kosów

 

11.10.2019 - Piątek

18.00 + Marian Przeniosło – od siostry Anastazji

 

13.10.2019  XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

9.30 + Stanisław Ziętara Halina żona Stanisław MOTOŁA Maria żona

 

15.10.2019 - Wtorek

18.00 + Wacław Kotowicz – od rodziny Lawerów

 

18.10.2019 - Piątek

18.00 + Kazimiera Prosianowska – od sąsiadów z ul. Jaskrowej i Kosów

 

20.10.2019  XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

9.30 + Aniela i Stanisław Stokłosa

 

22.10.2019 - Wtorek

18.00 + Wacław Kotowicz – od kuzynowska z Nowego Sącza

 

25.10.2019 - Piątek

18.00 + Marian Przeniosło – od sąsiadów z ul. Kosów i Jaskrowej

 

27.10.2019  XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

9.30 + Stanisław Sendra w 4 r. śm.

 

29.10.2019 - Wtorek

18.00 + Kazimiera Prosianowska – od Cecylii Prosianowskiej z rodziną 

 

31.10.2019 – Czwartek przed I piątkiem 

17.30    Spowiedź

18.00 + Anna Smoleń – od wnuka  oraz + Czesław – od syna

 

1.11.2019  - Piątek - UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

9.30 + Józef Frankiewicz

 

29.10.2019 – SOBOTA - DZIEŃ ZADUSZNY

18.00 + Wacław Kotowicz – od matki chrzestnej z rodziną

 

3.11.2019  XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

9.30 + Józef i Stanisława Ostrowscy Adam syn

 

10.11.2019  XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

9.30 + Ryszard Malina

 

17.11.2019  XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

9.30 + Wiktoria i Tomasz Opioła Renata Sap

 

24.11.2019  XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA -  UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA 

9.30 + Renata i Bolesław Piśkiewicz, Stanisław syn i Jadwiga i Ignacy Sikora

 

1.12.2019  I  NIEDZIELA ADWENTU

9.30 + Julian Piskorz i zmarli rodzice

 

03.12.2019 - Wtorek

18.00 + Marian Przeniosło – od sąsiadów z ul. Kosów i Jaskrowej

 

05.12.2019 - I Czwartek Miesiąca

17.30    Spowiedź

18.00 +

 

8.12.2019  II NIEDZIELA ADWENTU

9.30 + Stanisław Górski w 6 r. śm.

 

10.12.2019 - Wtorek

18.00 +

 

13.12.2019 - Piątek

18.00 +

 

15.12.2019  III NIEDZIELA ADWENTU

9.30 + z rodziny Rudników: Katarzyna, Jan, Adam, Antoni

 

17.12.2019 - Wtorek

18.00 +

 

20.12.2019 - Piątek

18.00 +

 

15.12.2019  IV NIEDZIELA ADWENTU

9.30 + Andrzej Zbroja w 4 r. śm.  – od żony dzieci i wnuków

 

17.12.2019 – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA – PASTERKA Wtorek

23.00 ZA PARAFIAN

 

25.12.2019  Środa – BOŻE NARODZENIE

9.30 + Irena i Adolf Inasińscy

 

25.12.2019  Czwartek – Św. Szczepana

9.30 + Władysław Piskorz, Stefania Grzegorz Szczęsny, Maria i Kazimierz Piskorz

 

29.12.2019  Niedziela – Św. Rodziny

9.30 + Ryszard Piskorz w 2 r. śm.

 

31.12.2019 - Wtorek

18.00 + Marian Sajak – od mieszkańców ul. Sajakówka i Żonkilowa