Zgodnie z zarządzeniem naszego Metropolity, aby od listopada b.r. do końca roku 2020 wprowadzić we wszystkich kościołach naszej archidiecezji pół godziny przed wieczorną Mszą Świętą wystawienie Najświętszego Sakramentu oraz odmówić jeden dziesiątek Różańca i litanię do św. Jana Pawła II w int. naszego narodu i Kościoła w naszej Ojczyźnie, wprowadzamy zatem od poniedziałku takie nabożeństwo w nieco zmodyfikowanej formie, dostosowanej do naszej parafii.

PONIEDZIAŁEK - 17.30 - Wystawienie Najświetszego Sakramentu 15 minut modlitwy indywidualnej oraz Litania do Św. Jana Pawła II i dziesiątek różańca.

WTOREK17.30 - Wystawienie Najświetszego Sakramentu 15 minut modlitwy indywidualnej oraz Litania do Św. Jana Pawła II i dziesiątek różańca.

ŚRODAWystawienie Najświetszego Sakramentu Litania do Św. Jana Pawła II i dziesiątek różańca połączone z Nowenną do Matki Bożej.

CZWARTEKWystawienie Najświetszego Sakramentu Litania do Św. Jana Pawła II i dziesiątek różańca połączone z Adoracją wieczorną.

PIĄTEK 17.30 - Wystawienie Najświetszego Sakramentu 15 minut modlitwy indywidualnej oraz Litania do Św. Jana Pawła II i dziesiątek różańca.

SOBOTA 17.30 - Wystawienie Najświetszego Sakramentu 15 minut modlitwy indywidualnej oraz Litania do Św. Jana Pawła II i dziesiątek różańca.

NIEDZIELA 15.30 - Wystawienie Najświetszego Sakramentu 15 minut modlitwy indywidualnej oraz  Litania do Św. Jana Pawła II i dziesiątek różańca.